+48  91 433 74 65

Transport morski na miarę Twoich potrzeb

info@frachtmorski.com

Tani transport morski ładunków do każdego zakątka świata
Transport morski kontenerów

Firma spedycyjna ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.

Transport towarów na całym świecie – specjalizacja samochody osobowe

 

Od momentu powstania firmy w 2006 roku zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie spedycji ładunków kontenerowych, a w szczególności w transporcie kontenerowym samochodów osobowych. Siedziba firmy znajduje się w bliskości portu w Hamburgu. Jako spedytor zajmujemy się jednak nie tylko wysyłką kontenerów drogą morską, ale też organizacją frachtów lotniczych, drogowych, kolejowych i przewozów multimodalnych. Oprócz samochodów osobowych zajmujemy się spedycją ładunków wszelkiego rodzaju. Najpopularniejsze kierunki wysyłki towarów to Europa Wschodnia, Azja, Afryka i Ameryka Południowa, jednakże na życzenie Klienta możemy zorganizować przewóz ładunku do dowolnego miejsca na świecie.

 

Dokładna analiza kluczem do idealnego dopasowania oferty na miarę potrzeb Klienta

 

Na podstawie wnikliwej analizy potrzeb Klienta oraz przy uwzględnieniu wszystkich warunków zlecenia nasi doświadczeni spedytorzy opracowują optymalną ofertę cenową. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze rozwiązania logistyczne w łańcuchu transportowym i najkorzystniejsze stawki za frachty.

 

Kompetentna obsługa i fachowy serwis

 

Organizujemy w szybki i profesjonalny sposób cały przebieg procesu transportowego ładunków – od wysyłki aż po dostawę u odbiorcy. Nasz świetnie wyszkolony personel w kompetentny sposób zajmuje się planowaniem przewozów na przyjaznych dla Klienta warunkach. Oferujemy kompleksowe usługi spedycyjne na najwyższym poziomie. Pracownicy naszej firmy posługują się wieloma językami: oprócz angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego mówimy po polsku, rosyjsku, persku i gruzińsku, co znacznie ułatwia kontakty z Klientami.

 

Transport samochodów drogą morską

 

Samochody mogą być transportowane drogą morską w dwojaki sposób: zapakowane w kontenerze lub bezpośrednio na pokładzie statku tzw. transport RoRo (Roll-on/Roll-off). Na potrzeby naszych Klientów zajmujemy się transportowaniem pojazdów każdego rodzaju – osobowych, ciężarowych, zabytkowych, turystycznych, luksusowych, motorów, a nawet łodzi. W zależności od wielkości ładunku dobieramy najlepsze rozwiązania transportowe. Oferujemy odbiór towaru u klienta i dostawę do terminalu w porcie, organizujemy bezpieczny załadunek i rozładunek oraz dostawę towaru bezpośrednio do drzwi odbiorcy (serwis door-to-door).  Doradzamy na etapie przygotowywania dokumentów na potrzeby odprawy celnej, rezerwujemy miejsca na statku, zajmujemy się również dosyłaniem niezbędnych dokumentów do każdego miejsca na świecie. Załatwiamy wszelkie formalności portowe i przygotowujemy dokumenty celne przy imporcie i eksporcie towarów.

 

Usługi w transporcie kontenerowym

 

Oferujemy kompleksowe usługi spedycyjne i rozwiązania logistyczne w transporcie takie jak:

⦁Punktualne podstawianie pustych kontenerów w miejscu załadunku.

⦁Załadunki towarów na życzenie Klienta.

⦁Zapewniamy maksymalne wykorzystanie przestrzeni załadunkowej, bezpieczeństwo towarów oraz odpowiedni poziom zabezpieczeń przed uszkodzeniami w załadowanych przez nas kontanerach.

⦁Odbieramy i dowozimy ładunki do klienta na terenie całego kraju

⦁Zajmujemy się rezerwacją kontenerów, przygotowaniem dokumentów, zwrotem pustych rozładowanych kontenerów w porcie docelowym, odprawami celnymi.

⦁System śledzenia kontenerów umożliwia Klientom naszej spedycji sprawdzenie statusu i aktualnej pozycji dowolnego kontenera w każdej chwili

⦁Na potrzeby transportu krajowego dysponujemy flotą ciągników siodłowych i naczep kontenerowych. Rezerwacji kontenerów można dokonywać codziennie. Na realizację zlecenia podstawienia kontenera pod załadunek wystarczy nam zazwyczaj jeden dzień.

 

 

 

 

Obsługa klienta Kontakt Tu jesteśmy

ETG Eurotrading Polska

ul.Świerczewska 12

71-066 Szczecin

Polska

 

Telefon:

+48  91 433 74 65

© Copyright 2016 ETG Eurotrading Polska