+48  91 433 74 65

Transport morski na miarę Twoich potrzeb

info@frachtmorski.com

Morski transport kontenerowy – nasz główny profil działalności

Kontenery uniwersalne

Transport morski kontenerów zajmuje główną pozycję wśród oferowanych przez nas usług. Organizujemy transport kontenerów w systemie “Port-to-Port“ oraz “Door-to-Door”. Proponowana przez nas cena frachtu morskiego obejmuje: koszt bukowania kontenera, koszt transportu kontenera statkiem do portu docelowego, koszt sporządzenia dokumentacji niezbędnej przy formalnościach portowych oraz koszt przygotowania dokumentów do odprawy celnej.

 

Transport morski z ETG – przegląd korzyści

 

-oferujemy transport morski samochodów oraz innych towarów do portów docelowych na całym świecie

-posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej

-nasze atuty to fachowe doradztwo i indywidualne podejście do Klienta

-profesjonalnie rozwiązujemy wszystkie zagadnienia związane z transportem morskim ładunków

-organizujemy dodatkowe ubezpieczenia ładunków

-umożliwiamy Klientom kontrolowanie aktualnego statusu przesyłek online

-przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty

-nasza cena transportu morskiego jest pakietowa-nie ma ukrytych opłat

 

Serwis „ Door-to-door“

 

Wśród naszych usług znajdą Państwo nie tylko transport morski kontenerów. Zajmujemy się również realizacją wszystkich innych zadań związanych z dostawami ładunków drogami morskimi oraz lądowymi i kolejowymi. Dzięki temu transportowane ładunki trafiają bezpośrednio pod drzwi odbiorców-oferowany przez nas serwis „door-to-door” to szczególnie komfortowe rozwiązanie dla osób poszukujących kompleksowych rozwiązań logistycznych.

 

Tani transport morski – cena

 

W odpowiedzi na wysłane do nas bezpłatne zapytanie o fracht znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje. W oferowanej przez nas cenie frachtu zawarte są koszty wszystkich czynności niezbędnych przy eksporcie kontenera, poczynając od podstawienia kontenera pod załadunek pod wskazany adres aż do dostawy w porcie docelowym. W przypadkach szczególnych ceny za dodatkowe usługi są ustalane indywidualnie i są wyraźnie określone. W razie potrzeby zajmujemy się również organizacją dodatkowego ubezpieczenia transportowanego ładunku. Możemy też zająć się załadunkiem transportowanych towarów do kontenera. Wykwalifikowani pracownicy zajmą się zabezpieczeniem Państwa ładunku na czas podróży. Oprócz podania nam niezbędnych informacji nie muszą Państwo nic robić – my zajmiemy się wszystkim. Podawane przez nas ceny zawierają też koszty sporządzenia dokumentacji. Nie muszą Państwo płacić dodatkowo za przygotowanie dokumentów do odprawy celnej czy innych formalności. Dzięki nam wszystko zostanie załatwione bez angażowania wysiłków z Państwa strony.

 

 

Obsługa klienta Kontakt Tu jesteśmy

ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.

ul.Świerczewska 12

71-066 Szczecin

Polska

 

Telefon:

+48  91 433 74 65

© Copyright 2014 ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.