+48  91 433 74 65

Transport morski na miarę Twoich potrzeb

info@frachtmorski.com

Organizujemy transport morski ładunków każdego rodzaju

Podejmujemy się transportowania wszystkich możliwych towarów: żywności, tekstyliów, bogactw naturalnych i innych, towarów pakowanych w beczkach, kartonach, na paletach itd. Organizujemy transport produktów łatwo psujących się, towarów niebezpiecznych, ładunków ponadgabarytowych oraz pilnych przesyłek lotniczych. Dysponujemy potrzebnymi w transporcie licencjami, w razie potrzeby uzyskujemy dodatkowe zezwolenia.

Wieloletnia współpraca z pracownikami urzędów celnych czy też weterynaryjnych i zdobyte dzięki niej doświadczenie pozwala nam na sprawne i szybkie sporządzanie dokumentacji niezbędnej przy przewozie ładunków danego rodzaju.

O prawidłowy, profesjonalny załadunek troszczą się nasi pracownicy na placu załadunkowym firmy w Hamburgu. Zapewniamy optymalne wykorzystanie powierzchni kontenera oraz odpowiednie zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniami w trakcie transportu.

Bez względu na to, co chcesz przewieźć, obojętnie w jakim kierunku ma zostać wysłany towar – firma ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o. to twój najlepszy partner w spedycji kontenerów drogą morską i lądową.

 

Jako firma spedycyjna specjalizująca się w morskim transporcie kontenerowym samochodów i innych towarów, oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych. Organizujemy przewozy mienia przesiedleńczego dla osób wyprowadzających się z kraju. Ze względu na specyficzną zawartość każdy kontener przeprowadzkowy musi być odpowiednio wyposażony, zamknięty i zabezpieczony. Pełna dokumentacja musi zostać sporządzona szczególnie starannie. W takim przypadku niezbędna jest doświadczona spedycja kontenerowa taka jak nasza, która wesprze Cię w najtrudniejszej fazie przeprowadzki do nowego kraju.

 

Załadunek i spedycja kontenerów z mieniem przesiedleńczym to poważne zadanie. W naszej gestii leży odpowiednie zabezpieczenie transportowanych mebli, książek i przedmiotów osobistych tak, by w całości dotarły  do rąk właściciela. Bez względu na to, że przebyta morska podróż liczy często tysiące kilometrów ładunek musi dotrzeć na miejsce w porcie docelowym w dobrym stanie. Jako odpowiedzialny spedytor, posiadający niezbędne w tym przypadku know-how oferujemy kompleksową obsługę takich zleceń.

 

Pomimo że obsługiwane przez nas zlecenia to głównie wysyłka kontenerów, obsługujemy też frachty lotnicze oraz frachty drogami lądowymi. Bez względu na rodzaj zleconego transportu dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych Klientów. Naszym celem jest dostarczenie każdemu Klientowi kontenera z nietkniętym ładunkiem, a także doręczenie przesyłki do celu terminowo i bez komplikacji. Dzięki dążeniu do takiej doskonałości grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów stale się powiększa.

Obsługa klienta Kontakt Tu jesteśmy

ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.

ul.Świerczewska 12

71-066 Szczecin

Polska

 

Telefon:

+48  91 433 74 65

© Copyright 2016 ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.