+48  91 433 74 65

Transport morski na miarę Twoich potrzeb

info@frachtmorski.com

Transport lądowy – drogowy i kolejowy przewóz Twoich ładunków

Import i eksport kontenerów

Na potrzeby transportu drogowego do dyspozycji Klientów oddajemy naszą flotę naczep kontenerowych. Dzięki stale rosnącej liczbie ciągników siodłowych oraz naczep kontenerowych wykonujemy również transport drogowy kontenerów. Na podstawienie kontenera u Klienta potrzebujemy nie więcej niż jeden dzień. Nasze usługi obejmują kompletny serwis, od podstawienia kontenera po dostawę bezpośrednio do odbiorcy. Zapewniamy terminowe dostawy oraz gładki przebieg organizowanych przewozów ładunków kontenerowych. Na życzenie Klienta oferujemy transport ładunków w systemie „door-to-door”; podstawiamy kontener pod załadunek, organizujemy załadunek towarów, dostarczamy kontener do portu i jego odbiór w porcie przeznaczenia. Zapewniamy dostawę kontenera bezpośrednio do odbiorcy pod wskazany adres.

 

Transport lądowy

 

Kontenery pod załadunek podstawiamy u Klientów z całego kraju. Klienci dokonujący załadunku we własnym zakresie mają określony czas na załadowanie kontenera pozostającego na naczepie. Jeżeli czas potrzebny do załadowania kontenera jest dłuższy niż kilka godzin, istnieje możliwość pozostawienia kontenera do załadowania na dłuższy okres, nawet na kilka dni. Ze względu na dodatkowe koszty z tym związane szczególnie atrakcyjna jest możliwość zatrzymania kontenera przez weekend. Zleceniodawca musi przy tym zapewnić, że podstawiony kontener zostanie odpowiednio zabezpieczony oraz zaparkowany zgodnie z zasadami ruchu drogowego. W przypadku podstawiania kontenera na załadunek lub rozładunek u Klienta, każdy Klient ma do wykorzystania  bezpłatnie dwie godziny czasu. Jeśli nie posiadają Państwo możliwości załadunku lub rozładunku we własnym zakresie, oferujemy też możliwość zorganizowania załadunku lub rozładunku przez naszą firmę. Posiadane przez nasz personel doświadczenie w zakresie prawidłowego ładowania i zabezpieczania towarów pozwala naszym pracownikom optymalnie wykorzystać powierzchnię kontenera oraz zapewnia bezpieczeństwo ładunku w czasie podróży morskiej.

 

Przewozy kontenerowe

 

Oferujemy przewozy kontenerów każdego rodzaju. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oraz zapewnić szybki i bezpieczny transport kontenerów stale powiększamy flotę naszych pojazdów ciężarowych i naczep;  naszymi partnerami są firmy z branży logistycznej istniejące na rynku od wielu lat. Nasze pojazdy przeznaczone do wykonywania przewozów materiałów niebezpiecznych są odpowiednio wyposażone, a kierujący posiadają wymagane zaświadczenia o przeszkoleniu ADR. Wszystkie pojazdy wyposażone są w GPRS i system nadzorowania tras EDV, ponadto każdy kierowca jest osiągalny telefonicznie. Dzięki temu możliwe jest śledzenie przebiegu trasy każdego przewozu i określenie gdzie w danym momencie znajduje się przewożony ładunek. Każdy Klient ma możliwość samodzielnego sprawdzenia aktualnego położenia swojego ładunku poprzez naszą stronę internetową. Zapewnia to płynny przebieg zleconych przewozów i terminowe dostawy towarów do Klienta.

Obsługa klienta Kontakt Tu jesteśmy

ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.

ul.Świerczewska 12

71-066 Szczecin

Polska

 

Telefon:

+48  91 433 74 65

© Copyright 2016 ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.