+48  91 433 74 65

Transport morski na miarę Twoich potrzeb

info@frachtmorski.com

Przewozy RO/RO (Roll-on/Roll-off)
Transport RoRo

Przewozy RORO

 

Jesteśmy wiarygodnym partnerem w globalnych przewozach drogą morską pojazdów użytkowych oraz prywatnych. Orientujemy się w najtańszych, najpewniejszych i najszybszych połączeniach morskich obsługiwanych przez statki towarowe typu RoRo. Mamy duże doświadczenie w eksporcie pojazdów do Afryki i krajów arabskich, a także w imporcie pojazdów ze Stanów Zjednoczonych, Chin i Rosji. Jesteśmy w stanie zorganizować transport pojazdów każdego rodzaju, zarówno na potrzeby osób prywatnych jak i firm. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, a każde zlecenie traktowane z należytą starannością.

 

Przewozy RoRo polegają na transporcie maszyn i pojazdów, które samodzielnie wjeżdżają bądź są wciągane na holu do przestrzeni załadunkowej na pokładzie statku. Jednostki pływające do nich przeznaczone posiadają szereg udogodnień umożliwiających ten typ załadunku np. rampy pomiędzy pokładami. Każdy załadowany pojazd zostaje odpowiednio zabezpieczony przez pracownika statku, by uniknąć uszkodzenia go w trakcie rejsu. Klienci korzystający z tego rodzaju transportu morskiego profitują dzięki krótkim okresom załadunku i rozładunku, szybszym terminom dostaw oraz pewności co do bezpieczeństwa przewożonych pojazdów.

 

Nasi Klienci mogą być pewni, że powierzone nam pojazdy znajdują się w dobrych rękach. Chętnie zajmiemy się odbiorem transportowanego pojazdu, jego transferem do portu, załadunkiem, a nawet dostarczeniem go bezpośrednio odbiorcy. Przejmujemy kwestie związane z przygotowaniem wszystkich dokumentów niezbędnych przy imporcie czy eksporcie pojazdów. Organizujemy przewozy od A do Z  fachowo i kompetentnie.

 

Transport morski z Gdyni i Hamburga do dowolnego miejsca na świecie

 

Z portów w Gdyni i Hamburgu wysyłamy towary do Afryki, Ameryki, Azji i wszystkich portów na świecie, na przykład: Tunezji, Kenii, Turcji, Austrii. Służymy pomocą przy imporcie pojazdów z zagranicy, w tym pojazdów zabytkowych. Oferujemy usługi transportowe dla firm specjalizujących się w handlu pojazdami. Zajmujemy się planowaniem przewozów samochodów ciężarowych, specjalistycznych, a nawet ponadgabarytowych i gąsienicowych. Nasi Klienci nie muszą się niczym martwić – wszelkie procedury i formalności  bez problemów załatwiamy za nich.

 

Skorzystaj z najlepszych warunków, które możemy Ci zapewnić organizując dla Ciebie przewozy RoRo. Chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji oraz posłużymy profesjonalną radą.  Czekamy na kontakt!

 

 

Obsługa klienta Kontakt Tu jesteśmy

ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.

ul.Świerczewska 12

71-066 Szczecin

Polska

 

Telefon:

+48  91 433 74 65

© Copyright 2016 ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.