+48  91 433 74 65

Transport morski na miarę Twoich potrzeb

info@frachtmorski.com

Transport intermodalny – drogowy i kolejowy przewóz Twoich ładunków

Transport intermodalny

Na poszczególnych trasach obsługiwanych przez kolej skorzystanie z transportu kontenera pociągiem jest najbezpieczniejszą możliwością przewiezienia transportowanych ładunków. Ze względu na dużo mniejszą niż w transporcie drogowym ilość emitowanych spalin transport kolejowy jest najbardziej ekologiczny i przyjazny środowisku. Rozwój sieci terminali kolejowych w całej Europie spowodował zwiększenie zasięgu tras, na których można skorzystać z przewozów kolejowych kontenerów. Kolej oferuje atrakcyjną cenowo alternatywę do przewozów drogowych kontenerów. Sieć kolei szynowej obejmuje nie tylko Europę, ale również Azję i Bliski Wschód. We współpracy z naszą firmą bezpiecznie przewieziesz ładunki pociągiem do wielu celów w Europie i na świecie. Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie najlepszą ofertę cenową na transport kontenerów lub innych ładunków koleją.

 

Transport kolejowy jest szczególnie niezastąpiony w przypadku przewozów dużych ilości towaru oraz transportu ładunków na duże odległości. Kolej oferuje możliwość transportu ładunków płynnych, sypkich oraz lotnych, ponadgabarytowych oraz kontenerowych.

Przewozy koleją są przy tym szybkie, bezpieczne i zapewniają terminowość dostaw ze względu na niewielką zależność od warunków zewnętrznych takich jak warunki atmosferyczne czy sytuacja na drodze w transporcie morskim i drogowym. Korzystając z frachtu kolejowego nie tylko nie przyczyniamy się do nadmiernej degradacji środowiska naturalnego, mamy też możliwość obniżenia kosztów transportu ładunków. Jako że ryzyko wypadku przy przewozach pociągiem jest bardzo niewielkie, transportowane ładunki podróżują bezpiecznie i są dostarczane w miejscu docelowym zgodnie z rozkładem jazdy. Umożliwia to dokładne planowanie logistyczne i kontrolę każdego etapu w łańcuchu dostaw towarów.

 

Realizujemy pełen zakres zadań związanych z organizacją kolejowego transportu ładunków. Współpracujemy z firmami obsługującymi przewozy kolejowe ładunków oraz proponujemy najlepsze rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki elastycznemu podejściu oraz zorientowaniu na potrzeby Klienta zapewniamy najwyższą jakość naszych usług.

 

Fracht kolejowy nie jest jedynym rozwiązaniem proponowanym naszym Klientom. Oferujemy również transport kombinowany – przewóz ładunków różnymi środkami transportu na różnych etapach trasy jest często najkorzystniejszym rozwiązaniem zarówno pod względem czasowym jak i finansowym. Transport intermodalny gwarantuje naszym Klientom terminowość dostaw oraz korzyści finansowe.  Nasze wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej umożliwia nam odpowiednie dopasowanie oferty spedycyjnej oraz optymalizację procesów logistycznych w łańcuchu dostaw towarów.

 

Interesuje Cię fracht kolejowy bądź transport intermodalny w relacjach na terenie Europy i Azji? Skorzystaj z naszego doświadczenia i fachowej wiedzy naszego personelu – przygotujemy dla ciebie najlepszą ofertę w najlepszej cenie. Chętnie odpowiemy na wszystkie szczegółowe pytania. Czekamy na kontakt!

Obsługa klienta Kontakt Tu jesteśmy

ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.

ul.Świerczewska 12

71-066 Szczecin

Polska

 

Telefon:

+48  91 433 74 65

© Copyright 2014 ETG Eurotrading Polska Sp. z o.o.